ספר לחבר הוסף לפייסבוקהוסף לגוגל סימניות

כיצד למצוא עבודה מהבית באינטרנט

work_from_home_easy

ידידה וותיקה פנתה אלי בבקשה לעזרה. וזו לשון ההודעה (סידרתי קצת את הניסוח והורדתי את מה שלא רלוונטי).

היי רמי. כיום אני אימא חד הורית. אני די מאושרת להיות אימא. אבל, אתה מכיר אותי ואת הבעיה האישית שלי. לכן, כיום. לא מתאפשר לי לצאת ולעבוד בחוץ. המקצוע בו התמחיתי בעבר כבר איננו רלוונטי בימינו. אני לא יודעת אנגלית ואין לי כישורים מיוחדים נוספים. אני מגדלת את בני ונמצאת כל היום בבית. ההכנסות שלי מינימליות וכוללות השלמה מביטוח לאומי ותשלום מזונות. זה כמובן לא מספיק לכסות אפילו את ההוצאות הבסיסיות ואני במצוקה כלכלית אמיתית. מהיכרות העבר ביננו, אני יודעת שאתה הכנסת כסף דרך האינטרנט ומומחה בתחום זה. לכן, אני פונה אליך ומבקשת עזרה למען היכרות העבר ביננו. עזור למצוא עבודה שבעזרתה אוכל להכניס השלמה נוספת להכנסה שלי. עבודה אותה אוכל לעשות מהבית ובזמנים גמישים.

עד כאן לשון ההודעה. בפוסט הזה אני מצרף את תשובתי.

הבסיס של פעילות והכנסות באינטרנט
היי. לקח לי קצת זמן לענות לך משום שדי הרבה זמן לא עסקתי עם מקורות ההכנסה מהסוג הזה באינטרנט וקצת התנתקתי. הייתי צריך לחזור, לבדוק ולחקור שוב מקורות ושיטות שונות בכדי לתת לך תשובה טובה שלא רק תהיה תשובה כללית ונחמדה כיצד לעשות כסף באינטרנט, אלא תשובה שתשמש אותך ככלי של ממש, בעזרתו תוכלי להתחיל לפעול הלכה למעשה.

אך תחילה, חשוב שתביני. יש הרבה מקורות להכנסה באינטרנט. היתרונות הם אדירים. ללא ספק, ניתן לעשות כסף באינטרנט. אבל זה ממש לא קל ולא מהיר. תביני, כולם רוצים להגשים את החלום וליצור הכנסות מהאינטרנט. היתרונות של הכנסה אונליין הם ברורים. לכן, על כל שיטה או אפשרות, יש הרבה מאוד קופצים. ההזדמנות לעשות כסף באינטרנט קוסמת לרבים. ולכן, כשמישהו מפרסם פרויקט או עבודה לביצוע ומחפש מועמדים, הוא מקבל כמות עצומה של פניות. את לא היחידה שמגלה את ההזדמנות הזו. לכן, עלייך להתייחס ולהשקיע מחשבה בכל הצעה אותה תגישי שתהיה מושקעת ותראה שאת המתאימה ביותר לביצוע המשימה ואת ממש משתוקקת לקבל את העבודה. ואז את צריכה להיות מוכנה לכך שברוב המקרים לא תקבלי את העבודה. וזה בסדר. כי אם תתמידי ותגישי הרבה הצעות ובמקביל תפעלי בזירות שונות, בסופו של דבר מתי שהוא תתחילי יותר ויותר לפגוע במטרה ולקבל עבודות ומשימות. עם הזמן, תפתחי יותר מיומנות ופרקטיקה שתשפר את התוצאה והרווחיות.

אני כותב לך את ההקדמה הזו משום שראיתי הרבה שהתחילו ומהר מאוד התייאשו ונטשו את התחום. הם התאכזבו. כי הציפיות היו גבוהות מידי. הם חשבו שיהיה קל, הם חשבו שיהיה מהיר, הם חשבו שבאינטרנט הכסף גדל על המסך וכל אחד מהם חשב שהוא החכמולוג היחידי שיודע ומנסה. וכשראו שזה לא כך ודרושה עבודה אמיתית, הם זנחו את הרעיון וחבל.

לכן אני אומר לך. את בהחלט יכולה לעשות כסף באינטרנט. אבל תכיני את עצמך נפשית שכמו כל עסק רגיל, יש צורך בעבודה ובהתחלה ההכנסות יהיו נמוכות מידי ביחס להשקעה. אם תדמיתי ותהיי נחושה, תצליחי. חוסר היכולת שלך בשפה האנגלית מגביל משמעותית את האפשרויות. ובכל זאת, ישנם אפשרויות רבות גם בארץ ובעברית. אני ממליץ להתחיל עם מה שפשוט וזמין להתחיל אתו. שזה למצוא עבודה ומטלות לביצוע כפרילנסרית. נשאיר את הרמות הגבוהות יותר של פתיחת עסק אינטרנטי לשלב מאוחר יותר. שוב, אני אומר לך באחריות מלאה. אם תהיי רצינית הפעם, תצליחי במאה אחוז. שיהיה לך בהצלחה!

קורות חיים
במקרים רבים, תתבקשי להגיש קורות חיים. עלייך להשקיע במסמך זה משום שזהו הרושם הראשוני. שהרי המעסיק או מנהל הפרויקט שבודק את קורות החיים שלך, אינו רואה אותך פיזית או משוחח אתך. קורות החיים משמשות אותו לקבלת הרושם הראשוני ולקבלת החלטה בהתאם. השקיעי בקורות החיים שלך כי מסמך זה ישמש אותך שוב ושוב.

ישנם כלים שיכולים לעזור לך בכתיבת קורות חיים. כלים אלו הם אשפים אוטומטיים בהם עלייך להזין פרטים מסוימים והמערכת תספק לך בסיס את הבסיס. אך כדאי שתשקיעי מחשבה ותשפרי את התוצאה המופקת מכלים אלו. כדי שהתוצאה תהיה ייחודית ואישית. מה עוד, שחלק מהכלים האלו מיועדים למחפשי עבודה בחברה או במפעל אופליין ואילו את מעוניינים למצוא עבודה אונליין. לכן, יש צורך באי אלו שינויים, שיפורים והתאמות, ויהיה לך קורות חיים לתפארת.

כלי כתיבת קורות חיים של אולג'וב

www.alljobs.co.il

כלי כתיבת קורות חיים של "דרושים"

www.drushim.co.il/cvwizard

עניין של סטטיסטיקה
על כל מיזם או עבודה המופצת אונליין, יש הרבה מאוד פרילנסרים שמגישים את מועמדותם. לכן, אל לך להתרגש אם הצעתך נדחתה. זה עניין של סטטיסטיקה. ככל שתגישי הצעות ליותר פרויקטים כך הסיכוי שתקבלי אחד מהם גדל. זה הכל עניין של מספרים.

בנוסף, קשה יותר לקבל עבודה אם את חדשה במאגר. זאת משום שאתרי הפרילנסרים בהם ניתן למצוא חלק גדול מעבודות האונליין, מאפשרים למעסיקים לדרג ולתת ציון לאלו שעבדו איתם. בדרך כלל מעסיקים מעדיפים לשכור אנשים בעלי וותק עם המלצות וציון גבוהה. זאת הסיבה שההתחלה קשה יותר אבל בשום פנים ואופן לא בלתי אפשרית.

בכדי להתגבר על מכשול זה, עלייך להשקיע בהצעה אותה את מגישה שתראה אישית ומרשימה ותעביר את המסר שאת מאוד מעוניינת לבצע עבודה זו, שלמעשה נולדת בדיוק למשימה הזו וכל שאיפתך היא לספק את הטוב ביותר עבור הלקוח או המעסיק הספציפי הזה.

כמו כן, בהתחלה כדאי שתנסי לגשת לפרויקטים פחות פופולריים שבהם התחרות פחותה ותגישי מחירים זולים גם אם זה פחות משתלם לך בהתחלה. ולאחר שתצברי וותק, ניסיון וניקוד גבוה, תוכלי להתקדם הלאה ולנסות להילחם על הצעות פופולריות ויותר רווחיות.

אתרים ומקורות למציאת עבודות

http://www.jobnet.co.il

http://www.jobmaster.co.il

http://www.jobinfo.co.il

http://www.alljobs.co.il

http://jobs.askpavel.co.il

http://geo.yad2.co.il

https://www.xplace.com

http://www.freelancerim.co.il

http://www.findafreelance.co.il

אתרי פרויקטים מיניטוריים
ישנה גם את התופעה של אתרי פרויקטים מיניטוריים. אלו אתרים בהם המשתמשים מציעים מוצר מוגמר במחיר קבוע בדרך כלל אלו דברים פשוטים וקטנים. למשל, אעצב לך סמל במחיר של 5 דולר. או, אצטלם בתלבושת מיקי מאוס עם שלט ובו סמל העסק שלך במחיר של 5 דולר או, אכתוב ביקורת עבור העסק שלך בחמש אתרי ביקורות בתמורה ל 5 דולר. וכל מיני שכאלו. כן זה נראה כמו משהו מצחיק ולא רציני, אבל תתפלאי, גם לזה יש שוק.

אני אישית השתמשתי פעמים רבות בשרותים שכאלו. זה מצליח בעיקר בתחום השיווק באינטרנט או בתחומי קידום האתרים. למשל, הצעה כמו, אארגן לך 50 תגובות שלי ושל חברי לסרטון היוטיוב שלך. זה משהו שמאוד התאים לי בכדי לקדם סרטון של אתר לקוח אותו קידמתי. מה עוד שזה עלה לי רק 5 דולר. בנוסף, קראתי על חברה שעושים הרבה מאוד כסף גדול מהכסף הקטן הזה. אז, מה רע?

http://fiverr.com

http://www.gigim.co.il

http://www.20s.co.il

 

פייסבוק ורשתות אחרות
ברגע שתצברי ניסיון ותהיי מגובשת לגבי השרותים אותם את יכולה לתת, זאת אומרת שתתחילי להתמחות בשרותים ספציפיים ותהיה לך רשימה של מוצרים או שרותים בהם את טובה ואותם את מעוניינת לספק, תוכלי להתחיל לפעול ברשתות החברתיות. וכיום, פייסבוק זו הרשת הפופולרית ביותר. אם יודעים לעבוד עם זה, פייסבוק זה מקור בו את יכולה לקבל הרבה מאוד לקוחות ולייצר הכנסה. אבל, זה דורש למידה, ניסיון והרבה מאוד פעילות בפיסבוק. פעילות בקבוצות, פעילות לחברים, פעילות ליצירת כמות גדולה של אוהדים רלוונטיים ונוכחות מתמדת. הוספת פוסטים רלוונטיים ומעניינים על בסיס קבוע, תקשורת עם האוהדים ותגובות ותשובות למתעניינים. בקיצור, הרבה זמן של ישיבה מול פייסבוק ותקשורת בלתי פוסקת עם האנשים. ולמי שיש את האופי המתאים לזה, זה מצליח וזה עובד.

ומה בהמשך?
אלו המקורות והשיטות הבסיסיות והקלות ביותר להתחיל את המסע שלך ליצירת הכנסה מהאינטרנט. לאחר שתצברי ניסיון ותתחיל לייצר הכנסה בשיטות בסיסיות אלו, תוכלי להמשיך לשיטות מתקדמות יותר ואפילו להקים עסק של ממש באינטרנט. יש עוד הרבה שיטות והרבה מאוד מה לעשות. אבל, סבלנות. העיקר שתתחילי את המסע ותתמידי.

מקווה שעזרתי, בהצלחה!

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
ערוצים נוספים:
[ תוכניות סוכנים, אפיליאט | כתיבה שיווקית, קופיריטינג | שיווק באינטרנט | פרסום באינטרנט | דיוור ורשימת תפוצה | עסקים אונליין | קידום אתרים | רשתות חברתיות ]

למה, למה לא?! - בלוג ההזדמנויות שבאינטרנט: רח' יוניצמן 2, תל-אביב. מיקוד:  6936024. טל. 050-5340003

להצליח באינטרנט! ואללה זה עובד!