ספר לחבר הוסף לפייסבוקהוסף לגוגל סימניות

לעשות כסף באינטרנט תוך כדי טיול

holiday_631203_1920

אני ובת זוגתי מטיילים במשרה מלאה ובעיקר במזרח הרחוק כבר מספר שנים. מטבע הדברים, אנו פוגשים אנשים מעניינים ועושים הרבה חברים לאורך כל הדרך וזה בהחלט חלק מהכיף והחוויות של סגנון החיים הזה. השאלה הכי פופולרית אותה האנשים שואלים אותנו היא כיצד אנו מצליחים לעשות כסף באינטרנט תוך כדי הטיולים שלנו וכיצד גם הם יכולים להכניס הכנסה נוספת בשילוב סגנון החיים של ה המטיילים הנצחיים.

מטיילים ומרוויחים
חלק גדול מאלו שמטיילים בעולם על בסיס משרה מלאה, הינם פנסיונרים או אנשים שיש להם כבר הכנסה קבועה ויציבה. שאחרת, סביר להניח שהם היו מתקשים לחיות את אורח החיים הזה. כל אחד ברמת ההוצאות שלו. למשל, ישנם כאלו שבוחרים להתגורר בבתי מלון יוקרתיים לאורך הטיולים שלהם, סגנון שדורש תקציב גדול ומתאים לאנשים אמידים מאוד ויש כאלו שמטיילים בקרוון או מוטורהום (כמונו) ולהם תקציב ההוצאות קטן יותר. ובכל זאת, יש הוצאות וההכנסות מוגבלות וזה בהחלט יכול להיות רעיון טוב להכניס הכנסה נוספת תוך כדי הטיול.

לכן, החלטתי לכתוב סדרה של מאמרים על כך בבלוג שלי ולספר כיצד אני ובת זוגתי יוצרים הכנסות תוך כדי המסע וכיצד כל אחד שמעוניין בסגנון חיים דומה יכול לפעול לייצור הכנסות נוספות תוך כדי טיול וסגנון חיים שכזה.

בגלל ריבוי האפשרויות והנושאים, הנושא הזה מתחלק למספר מאמרים. ונתחיל עם חלק ההיכרות שהינו החלק הכי חשוב. אם אתם רציניים בקטע של להצליח, אנא. אל תדלגו על חלק ההיכרות הזה.

הכנסות אונליין והכנסות אופליין
ישנם שני סוגי הכנסות. אופליין ואונליין. בשניהם יש יתרונות וחסרונות, את שניהם ניתן לעשות תוך כדי הטיולים ובשניהם אין פתרונות קסם של עשיית כסף בין לילה.
לייצר הכנסות אופליין זה יחסית קל למטיילים. זאת משום שמטבע הדברים, תיירים או זרים מושכים יותר תשומת לב והמקומיים בדרך כלל שמחים ליצור קשר עם הזרים. כך שמספיק לשים שולחן קטן במקום בו יש אנשים ולמכור בו דברים וכבר יש לכם עסק. הבעיה לאלו שמטיילים בחוץ לארץ היא שבכל המדינות בהם אני מטייל אסור לתיירים לעבוד. ואני לא מעוניין לעבור על החוק. גם אם ברוב המקומות, חוק זה לא ממש נאכף ברצינות. לכן, אני לא אתעסק עם ההכנסות אופליין בסדרת המאמרים הזו.

אני אישית מייצר הכנסות אונליין. זאת אומרת דרך האינטרנט, לכן, אני הולך לכתוב אך ורק על ההכנסות אונליין ולא על ה אופליין. קל לי לעבוד כך. היכן שיש חיבור לאינטרנט, אני יכול לעבוד.
מה עוד שבמקרה שלנו, המטיילים במשרה מלאה, בדרך כלל המטרה היא לא להקים עסק להכנסה עיקרית אלא ליצור הכנסה משלימה להכנסה הקיימת. למשל, להשלים את ההכנסות מהפנסיה או ממקורות אחרים שיש לנו. וזהו יתרון. כי אין את הלחץ הגדול של הפרנסה המלאה.

לפני שמתחילים, ממה צריך להיזהר.
כשמתחילים ללמוד את הנושא הזה של יצירת כסף באינטרנט, מתחילים להיחשף לאינסוף הצעות. רובם הגדול הינם הצעות מפתות מאוד המוצגים בצורה משכנעת ומפתה. כיצד להיות מיליונר בין לילה, כיצד סבא שלי הפך אלף דולר לשני מיליון בתוך חודש ימים, העתק את השיטה שלי ליצירת הכנסה של 6 ספרות. וכן הלאה.
כותרות מפתות שכאלו יש בלי סוף ברחבי האינטרנט. ובכן, היזהרו לכם מהצעות מפוקפקות שכאלו. לייצר כסף באינטרנט זה אפשרי בהחלט. אבל מי שמספר לכם שזה עניין קל ומהיר, פשוט מעוות את המציאות וסביר להניח שהצעות אלו יגרמו לכם לבזבוז כסף ואנרגיה וגרוע מכך, הצעות מפוקפקות יגרמו לכם להתייאש ולנטוש את הרעיון.

השתמשו בשכל הישר שלכם. אם זה נראה טוב מידי בכדי להיות אמיתי אז כנראה שזה מה שזה. לא אמיתי.
ישנם יתרונות רבים ומדהימים למי שמנהל עסק אינטרנטי ומצליח לייצר הכנסות אונליין. זהו הגורם העיקרי שמאפשר לי לטייל בעולם, להיות חפשי ולחיות בסגנון החיים אותו אני אוהב. אבל, להגיע לזה זה עניין של זמן רב, כישלונות ותסכולים ועבודה רבה ובעיקר השקעה בעקומת למידה ארוכה. כפי שאמר אדי קנטור, "נדרש שנים רבות בכדי להצליח בין לילה".

האם העסק האינטרנטי מתאים עבורי?
אני מתנצל שעוד לפני שאני מתחיל לדבר על כיצד לעשות כסף באינטרנט, אני מספר לכם כמה זה קשה ושאולי זה לא עבורכם. אני עושה זאת משום שאני מאמין שאם תגיעו לתחום הזה מוכנים נפשית ועם רמת ציפיות מציאותית, סיכויי ההצלחה שלכם גדלים במאות אחוזים.
ובכן, נסו לשאול את עצמכם מספר שאלות שיעזרו לכם להבין אם זה מתאים לכם.

 • האם אתם מבינים שאתם הולכים להיכשל הרבה לפני שתתחילו להצליח?
 • האם אתם מבינים שהכישלונות הם לא כישלונות, אלא שלבים בתהליך?
 • האם יש לכם יכולת למידה עצמית?
 • האם יש לכם יכולת התמדה ונחישות אמיתית?
 • זהו תהליך ארוך. האם יש לכם סבלנות לזה?
 • האם יש לכם תקציב להשקעה בעניין הזה?
 • האם אתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד את ההשקעה?

כמה עצות לפני שמתחילים עם התאכלס. כסף באינטרנט.
התחילו בקטן. אל תנסו להתחיל עם פרויקט גדול שיכול להכניס לכם 6 ספרות בחודש. התחילו עם משהו קטן שמטרתו ליצר הכנסה של למשל 500 דולר לחודש. יהיה לכם קל יותר להתחיל וללמוד את הנושא וכשתתמחו בזה, תוכלו להתקדם לפרויקטים גדולים יותר עם פוטנציאל הכנסה גדול יותר.

התמקדו בדבר אחד בכל פעם. אתם תגלו שכשאתם מתחילים ללמוד את הנושא, תתקלו בריבוי מידע שיכול לגרום להלם מידע. אל תתפזרו. התמקדו בנושא אחד או שניים, התחברו לקבוצה אחת או שניים, נסו דבר אחד או שניים ואל תתנו לעודף המידע לבלבל אתכם. פשוט זרקו את הזבל והתמקדו במה שחשוב.

אל תשקיעו את מה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להשקיע. ברוב הנושאים הרציניים יותר של השיווק באינטרנט, יש צורך בהשקעות כספיות. אם זה עבור תוכנות וכלים מסוימים ואם זה עבור פרסום. קבעו לעצמכם מהו התקציב החודשי אותו אתם יכולים להשקיע בתחום הזה ובמידה ותפסידו את הכסף הזה, זה לא יהיה נורא. אני יודע, זה אף פעם לא נעים להפסיד כסף, אבל אסור שזה יהיה כסף אותו אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפסיד.

אל תתנו לנושא הזה לבוא על חשבון סגנון החיים שלכם. אתם תגלו מהר מאוד שהתחום של העסקים באינטרנט, זהו תחום טובעני מאוד שדורש 110% מהזמן. אל תשכחו, המטרה שלנו כ מטיילים במשרה מלאה היא ליצור השלמת הכנסה ולא הכנסה מלאה. המטרה העיקרית שלנו היא לחיות את סגנון החיים ולא רק להקים עסקים באינטרנט. לכן, קבעו לעצמכם מספר שעות להשקעה בלמידה ובעבודה בנושא הזה. ואילו בשאר הזמן, המשיכו לטייל, להכיר אנשים, מקומות ותרבויות ולהנות.

אל תצפו לייצר כסף כבר בהתחלה. ישנם מספר שיטות שזה כן אפשרי. אבל אלו שיטות פשוטות שההכנסות מהם נמוכות מאוד. המטרה שלנו במאמר הזה היא לדבר על שיטות יותר רציניות. ואלו דורשים זמן, סבלנות והרבה הרבה נחישות והתמדה. אז אל תצפו ליצור הכנסות מידיות. תבינו שמדובר בתהליך הדרגתי. ואם הציפיות שלכם יהיו מציאותיות, סיכויי ההצלחה שלכם גבוהים מאוד. אני זוכר את המכירה הראשונה שלי. הייתי כל כך מאושר. מדובר במכירה של כ 30 דולר בלבד. וזאת לאחר שכבר השקעתי כמה אלפי דולרים. זאת אומרת שעדיין הייתי בהפסד גדול. ובכל זאת, הייתי כל כך מאושר וההתרגשות לא אפשרה לי לישון בלילה. זאת בגלל שהבנתי שאני במסלול הנכון.

העצה האחרונה וכי חשובה שאני יכול לתת לכם היא. התמידו. יהיו זמנים של תסכול ומשבר. יהיו זמנים שדברים לא ילכו. אל תסתכלו על זה ככישלונות. אלו הם שלבים בתהליך ובדרך שלכם להצלחה. אני יכול לומר בביטחון מלא. מי שיתמיד, יצליח במאה אחוז. נקודה.

לסיכום:
לפני שתתחילו לקרוא את המאמרים שעוסקים בשיטות השונות ליצירת כסף באינטרנט, סיפרתי לכם על הקשיים שבדרך להצלחה באינטרנט. זאת במטרה לגרום לכם להתחיל את הנושא עם גישה נכונה וציפיות מציאותיות. אני די בטוח שאם תגיעו עם הגישה הנכונה, תצליחו. שהרי עסק אינטרנטי הוא בדיוק כמו עסק אופליין. אבל הרבה יותר מורכב ורווי במידע והיי-טק. אז איך זה שיש כאלו שחושבים שזהו עניין קל ומהיר? אז, זהו. שזה לא יותר קל. אבל התמורה היא בלתי רגילה. הצלחה בזה מספקת חופש אמיתי ואפשרות להגשמת החלום.

במאמרים הבאים בסדרה, אסקור שיטות שונות, רציניות ומעשיות ליצירת הכנסות באינטרנט. כולל השיטות איתם אני ובת זוגתי מכניסים את ההכנסות שלנו. הכי חשוב זה התמדה ונחישות. היכנסו לתחום הזה במצב מודעות מתאים. וההצלחה תגיע. שיהיה בהצלחה!

 • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
 • הדפס עמוד זה
 • ספר לחבר
 • הוסף לפייסבוק
 • הוסף לגוגל סימניות
 • הוסף ציוץ בטויטר
ערוצים נוספים:
[ תוכניות סוכנים, אפיליאט | כתיבה שיווקית, קופיריטינג | שיווק באינטרנט | פרסום באינטרנט | דיוור ורשימת תפוצה | עסקים אונליין | קידום אתרים | רשתות חברתיות ]

למה, למה לא?! - בלוג ההזדמנויות שבאינטרנט: רח' יוניצמן 2, תל-אביב. מיקוד:  6936024. טל. 050-5340003

להצליח באינטרנט! ואללה זה עובד!