ספר לחבר הוסף לפייסבוקהוסף לגוגל סימניות

כיצד לעשות כסף קטן באינטרנט

smallMoneyOnline

תודו. הכותרת מוזרה. לא? כי, את מי זה כבר מעניין לעשות כסף קטן? הרי האינטרנט מלא בהצעות שמציגות בפנינו הזדמנויות לעשות מאות אלפי שקלים ואפילו מיליונים בחודש. כסף גדול אונליין. אז מדוע שמישהו יתעניין בשאלה כיצד לעשות כסף קטן?.

אז, זהו בדיוק העניין. עשיתם כבר כמה מיליונים מכל ההצעות שמפוזרות ברחבי האינטרנט? השתמשתם בשיטות והרצתם מיזמים עליהם סיפרו לכם באימיילים שמגיעים ללא סוף? יש לכם עסק אינטרנטי שמניב כסף גדול?

לא. נכון? אלא אם אתם נמנים על המעטים שמכונים גורויים בשיווק אינטרנטי, אז כנראה שעדיין לא עשיתם מיליונים. והסיבה היא שהגורויים האלו שמוכרים לכם שיטות, ספרים, מדריכים וקורסים כיצד לעשות מיליונים באינטרנט הם אלו שעושים את המיליונים בכך שהם מוכרים לכם את האשליה.

רבים מחפשים את שיטת הקסם, לא חשוב כמה פעמים הם יפסידו את כספם, ועדיין הם ימשיכו לחפש את קיצור הדרך שיעשה אותם עשירים בין לילה. לכן, יש למוצרי האשליות האלו שוק אדיר שמכניס כסף גדול לגוריים שמוכרים מוצרים אלו. אבל על כל כמה עשרות אלפים שמשקיעים סכומי עתק בניסיון ללמוד מהגורויים כיצד לעשות זאת, בודדים אכן מצליחים. וכל השאר, ממנים את הבודדים שהופכים לגוריים בעצמם.

אם זה נשמע לכם מפוקפק? זה בגלל שזה בדיוק מה שזה. מפוקפק.

הגורו מציע לקהל ללמד אותו כיצד להיות כמוהו ובתמורה הקהל משלם לו. ברור לכם שיש פה אבסורד. זה כמו פירמידה. בראש הפירמידה יש רק כמה אבנים בלבד. ואם אתם נמנים על אלו שרוכשים קורסים, מדריכי וידיאו, סדנאות ושיטות לעשות כסף מהיר וגדול, הפסיקו עם זה מיד. הפסיקו להוציא כסף והתחילו להכניס כסף.

כיצד נוכל לזהות הצעות להזדמנויות מפוקפקות?
אהה... זה פשוט. הפעילו את השכל הישר שלכם. אל תתנו לאובססיה לעשות כסף מהיר להשתלט עליכם. אם זה נראה טוב מידי בכדי להיות אמיתי, אז. זה בדיוק מה שזה. טוב מידי בכדי להיות אמיתי. ברחו מהצעות שכאלו.

אינני מאמין ואינני תומך או ממליץ על שיטות מפוקפקות למיניהם. אינני מאמין בכפתורי קסם או בקיצורי דרך למיליונים. אני מאמין שבכדי להצליח יש להשקיע בלמידה ובעשיה. צריך לפעול באופן שוטף ולהתמיד בכך וההצלחה תגיע

כיצד לעשות כסף קטן אבל קבוע ויציב באופן חודשי
המאמר הזה פונה לאלו שמתעניינים ורוצים לעשות כסף באינטרנט. לאלו שקוראים על כך, לאלו שרוכשים ספרים או קורסים, לאלו שעושים סדנאות והולכים לימי עיון בנושא. ובכל זאת, איך שהוא, עדיין לא עשו זאת.

הכוח של הכסף הקטן
הרעיון הוא לנסות וליצור הכנסה קטנה, מעשית ואפשרית במטרה להוכיח לעצמנו שניתן לעשות זאת. הצעד הראשון הוא הקשה ביותר. צריך לעבור את המשוכה הראשונה בכדי להתחיל את התהליך.

ניתן לייצר הכנסה פסיבית יציבה וקבועה מהאינטרנט. ואם נלך על תוכנית של הכנסה קטנה קבועה ויציבה, זה הרבה יותר קל ונראה מעשי ובר ביצוע מאשר פרויקט ענק שאמור להכניס עשרות אלפי שקלים בחודש. נכון? וכשתשיגו זאת, יקרו כמה דברים חשובים.

  1. ברגע שתשיגו את המטרה הפשוטה והקלה הזו, תתמלאו במוטיבציה להמשיך. כי תקבלו את ההוכחה שזה בהחלט אפשרי ובר ביצוע
  2. תעשו סוף סוף את הצעד הראשון, תתחילו את תהליך הלמידה וצבירת הניסיון של התחום ויהיה לכם הישג אמיתי
  3. תוכלו לשכפל את ההצלחה שוב ושוב ושוב ולהפוך את ההצלחה הקטנה לכסף גדול הרבה יותר.

וזה הרעיון של הכסף הקטן. על ידי כך שתפעלו. שתעשו. גם אם זה קטן. לא חשוב, העיקר שתעשו ותצליחו סוף סוף, עולם חדש של הזדמנויות ואפשרויות יפתח בפניכם. ומאחר ואנו מדברים על מטרה קטנה אז, סביר להניח שיהיה די קל ליישם ולהשיג מטרה זו.

לשכפל את ההצלחה
כסף קטן יכול להפוך לכסף גדול במקרה בו ניתן לשכפל את המנגנון. תארו לכם שאחרי למידה ועבודה קשה, הצלחתם להקים אתר אינטרנט שמנוהל, מעודכן ומקודם באופן שותף. ונניח שהאתר הזה מכניס הכנסה נטו לאחר הוצאות רק 100 שקלים בחודש. זה לא הרבה ואי אפשר לבנות על כך חלומות. אבל זוהי בהחלט הכנסה.

עכשיו. במידה והצלחתם לבנות מנגנון שמטפל באתר, מעדכן אותו בתכנים חדשים ומקדם אותו באופן קבוע ומסודר. ובתנאי שאת ביצוע המטלות האלו, לא אתם עושים. אלא, אחרים עושים זאת עבורכם ואתם רק מנהלים ומבקרים את העבודה, תוכלו לשכפל את המנגנון הזה שוב ושוב.

למשל, אם הקמתם אתר העוסק בנושא ספורט לגיל הזהב. לאחר כל העבודה הקשה שהשקעתם באתר זה, עשיתם שגיאות, למדתם, תיקנתם. וכעת לאחר כל השקעת האנרגיה יש לכם אתר פעיל שמנוהל אוטומטית על ידי אנשים אחרים. פרילנסרים או בעלי מקצוע. בשלב זה, אתם יכולים פשוט לשכפל את האתר עם כל מנגנון הניהול שלו לנושא אחר. למשל, האתר המשוכפל, יעסוק בתזונה לגיל הזהב.

שהרי אתם כבר יודעים כיצד, אתם יודעים מה לעשות ויש לכם כבר את האנשים שיכולים לבצע את המטלות הנדרשות. וכך אותם מאה השקלים יכולים להפוך ל 1.000 ל 2.000 ואף הרבה יותר.

בדרך כלל, מיזם אינטרנטי אם הוא מנוהל ומקודם בצורה נכונה ובהתמדה, גודל עם הזמן וההכנסות גדלות גם כן. אז תעשו בעצמכם את החשבון.

עם איזה רעיון ליצירת כסף קטן כדאי להתחיל?
מטרת מאמר זה אינה לסקור רעיונות. נו, טוב. אולי אחד... ישנם המון רעיונות פשוטים לביצוע איתם ניתן להתחיל. אבל חשוב שתבחרו ברעיון שתרגישו אתו בנוח ושתרגישו שאתם הולכים להשיג את המטרה בפשטות ובקלות. כדאי שזה יהיה בתחום בו אתם מבינים ושכיף לכם לעסוק בו.

הבלוג שלי מלא בפוסטים ומאמרים שכתבתי עם רעיונות. תוכלו לקבל השראה מרעיונות אלו. ובכל זאת, המלצה קטנה. אם אין לכם רעיון אחר, נסו לפתוח ולנהל בלוג בתחום כל שהוא. בדיוק כפי שאני עושה כאן. זה הבלוג שלי, אני כותב בו בתחום בו אני מבין ועוסק שנים רבות וזה ממש כיף לי. אני אוהב לכתוב ולנהל את הבלוג שלי. זה מיזם קטן ופשוט לביצוע וניתן להרוויח מבלוג שכזה.

לסיכום:
מאמר זה פונה לאלו שמתעניינים ורוצים מאד לעשות כסף אונליין. אך איך שהוא הם לא מוצאים את הדרך להתחיל. הרעיון הוא ליצור פרויקט קטן עם מטרות קטנות וברות השגה בפשטות ובקלות יחסית בכדי להתחיל את התהליך ולעשות את הצעד הראשון לעשיית כסף באינטרנט. אנו זקוקים להצלחה כל שהיא. המטרה היא להוכיח לעצמנו שאפשר ושזה עובד. לאחר מכן הדברים יחלו להתגלגל ולהתקדם.

ושוב, אני מדגיש את החשיבות בהתמדה. התמקדו בדבר אחד בכל פעם ואל תתפזרו והתמידו במה שאתם עושים. ההתמדה תביא את ההצלחה.

מקווה שעזרתי, בהצלחה!

 

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
ערוצים נוספים:
[ תוכניות סוכנים, אפיליאט | כתיבה שיווקית, קופיריטינג | שיווק באינטרנט | פרסום באינטרנט | דיוור ורשימת תפוצה | עסקים אונליין | קידום אתרים | רשתות חברתיות ]

למה, למה לא?! - בלוג ההזדמנויות שבאינטרנט: רח' יוניצמן 2, תל-אביב. מיקוד:  6936024. טל. 050-5340003

להצליח באינטרנט! ואללה זה עובד!