עסקים מקוונים

עסק מקוון הינו עסק שברובו מבוסס על האינטרנט. ישנם הזדמנויות רבות לעזרה, למידע, לשיתופי פעולה ומציאת מקורות. מקורות רבים מיועדים בעיקר לקהל העסקים הקטנים והבינוניים. ישנם קבוצות וקהילות מקוונות, ישנם ארגונים שמסייעים. כדאי מאוד להיות עם היד על הדופק ולהכיר את המקורות המתאימים

כאן לא גרים המתחזים של חיים הכט

11/02/2018, 10:27 am

כאן לא גרים המתחזים של חיים הכט

מופע השרלטנות של בעלי מקצוע אשר התחזו לבעלי תעודת הוקרה, מטעם תכניתו של חיים הכט  "יצאת צדיק", השאיר טעם רע, והעלה מחשבות נוגות על בעלי מקצוע, שהמטרה העיקרית שלהם היא לפגוע בצרכנים חסרי ישע, ובעיקר חסרי ידע. 

אז איך בכל זאת אנחנו מגנים על עצמנו מאנשי מקצוע לא מיומנים, שלא לומר נוכלים? 

הדרך הטובה ביותר להימנע ממפגש עם מתחזים היא שימוש באפליקציית www.startajob.co.il. זוהי פלטפורמה מהפכנית המאפשרת להזמין את כל סוגי בעלי המקצוע בקלות ובראש נקי.

בעלי המקצוע הרשומים של www.startajob.co.il עוברים בדיקה מקצועית קפדנית. החברה אינה מאפשרת רישום של בעלי מקצוע שאינם פועלים בתחומם מתחת לשנתיים. נבדק כי העסק הוא חוקי, ובעל העסק מחויב בפרסום תעודת הזהות שלו ותעודת עוסק מורשה.

השימוש ב-www.startajob.co.il הוא מאוד ידידותי ופשוט. הצרכן מבקש באתר או באפליקציה את תחום השירות שהוא צריך, מכוון את בעל המקצוע לשעה הנוחה לו, ואף יכול להעלות תמונה או סרטון וידאו, המסבירים את הבעיה. 

הדרישות של הלקוח עוברות לבעלי המקצוע שמגישים הצעות, כך קורה שבתוך דקות הוא מקבל הצעות מכמה גורמים מקצועיים, וכל שנותר לו הוא לסגור עם הנבחר ולקבל את השירות. ללקוח יש את הזכות לעיין בפרטי בעל המקצוע, כולל ביקורות לטוב ולרע, לפני שהוא מזמין את העבודה.

העלייה של www.startajob.co.il לאוויר משנה בעצם את חוקי המשחק. בניגוד לחברות אחרות בתחום, שעוסקות בעיקר ברווחים מפרסום, ואינן ממוקדות מספיק, באפליקציה הזו משקיעים הרבה יותר בלקוח הפרטי. בעל מקצוע סורר ובעייתי צריך לעבור מסלול מכשולים קשה עד בלתי אפשרי כדי להיתקל בצרכן הסופי.

כדי לסגור כל חור אפשרי ברשת, www.startajob.co.il מאפשרת ללקוח לשלם לבעל המקצוע דרך האפליקציה או האתר. לפני תחילת העבודה מפקיד הלקוח את הסכום עליו סוכם בנאמנות, ולאחר שהעבודה הסתיימה לשביעות רצונו, הכסף משתחרר. 

השימוש ב-www.startajob.co.il הולך וגובר מידי שבוע ואין ספק ששיטת העבודה הייחודית הזו סוחפת עוד ועוד לקוחות. הסלקציה שעושה החברה בכך שהיא לא קולטת עשבים שוטים מטעם בעלי המקצוע, נותנת ביטחון ומעלה את הרף. ובעיקר מרחיקה אותנו מתופעות כמו שחשף חיים הכט.

זו הצרכנות החדשה של 2018. באפליקציה אחת יש לכם עולם ומלואו ואתם נגישים לכל נותני השירות, מהקל אל הכבד. אלו שכבר הורידו את startajob חסכו זמן, קיבלו שירות בראש שקט ומדווחים על מערכת ידידותית וקלה להפעלה. גם אתם מוזמנים לעשות זאת.


[ קרא עוד... ]


The benefits of a cloud based application for online appointment scheduling

12/11/2017, 5:54 pm

The benefits of a cloud based application for online appointment scheduling

 

The benefits of a cloud based application for online appointment scheduling

 

Small and Medium businesses may be missing out on visits from existing customers or new arrivals by not enabling them online appointment scheduling with the most accessible tool today – customer’s mobile device or computer.

The public seems to show a preference for doing many things via the Internet or mobile apps these days. Chalk it up to the convenience factor, as well as the popularity of websites, smartphones and gadgets, which allow us to do so many varying things with the ease of tapping of a screen icon.

Gowizi.com, an online platform for business that allows for online appointment scheduling and online presence, predicts that online appointments scheduling of sports and fitness, health and medical, leisure and professional services appointments is on an upward track.

From recent researches shows that over 30 percent of customers already scheduled an appointment online via a website or app within the last year. An additional 42 percent of customers stated they would have scheduled an appointment online if the businesses shall provide such an opportunity. 

Businesses should offer online appointment scheduling for a number of reasons:

1)    Online appointment scheduling can improve customers’ experience, which will provide your business with a competitive advantage in your market.

2)    By 2018’s end, over 60 percent of U.S. sports & fitness and health & medical will offer digital self-scheduling.

3)     By offering the convenience of online appointment scheduling, businesses can improve the customer experience that can provide them with a competitive advantage in their segment.

4)    The online scheduling reduces no-shows dramatically. Phone-call scheduling, the number of customer that fail to show up for an appointment ranges up to 25 percent. By simply offering online scheduling, which includes emails and app push-notificationsreminders, easy online re-scheduling, statistics reports for businesses about efficiency of working hours and customer history can keep the businesses capacity fuller by reducing the number of no-shows.

5)    No one wants to wait on the phone to schedule an appointment. Customers strongly indicated that they prefer to book an appointment fast with no hassles.

6)    The 18 to 35 year old customers now used online scheduling the most. In addition, this group also shows the highest preference for using online appointment planning. By targeting this demographic group, your business can build on this advantage in reaching the 18 to 35 segment. Overall, online planning should be seen as a major component of a business retention and acquisition strategy. 

7)    Cloud based solution is also a major advantage, there are numerous appointment scheduling packages available on the web, but there is a strong advantage using a cloud based calendar as there is no local computer installation, no maintenance, and no need for backup or local storage.  Furthermore, cloud application are also ensure highest availability, fast downloads and secured storage. A cloud-based online appointment scheduler should be in today’s online environment the preferred tool for both office team and online appointments.

8)    According to last reports, 35 percent of appointments are made online after the closure of the office. This means that by offering the convenience of 24/7 online scheduling, businesses can increase the number of scheduled appointments while reducing any additional pressure on business office team and management.

 

 


[ קרא עוד... ]


כמה אתם בוכים שהמחשב לא תקין?

17/03/2013, 8:32 pm

כמה אתם בוכים שהמחשב לא תקין?

מחפשים בעל מקצוע? פתאום גילתם שפקק החשמל קפץ? האם גם לכם התקלקלה הטלוויזיה לפתע? מכעיס ואף מעצבן אבל לא נורא, איך לפתור את הבעיה ואיך לאתר נותני שירותים? כל הפרטים לפניכם. כל אחד מאיתנו צריך טכנאי מקצועי פעמיים בשנה לפחות, אם זה לעסק או לבית אם זה אינסטלטור או מומחה כמו טכנאי מחשבים תל אביב. ותכלס, אין לנו כל ידע בתיקון של המוצרים החכמים שיש היום או בתיקונים של אינסטלציה ולכן כדאי לדעת ולכן מומלץ לקרוא כמה דגשים לפני שמחפשים שירות. לפני הזמנת איש שירות כמו תיקון מחשבים למשל, צריך להקפיד ולוודא שיש בידיו של בעל המקצוע את כל ההסמכות המקצועיות לאדם במקצועו. אם תרצו להיות בטוחים דרשו לראות הסמכה, זה מגיע לכם, אתם משלמים על כך ולכן אתם צריכים לקבל את השירות המקצועי ביותר. לחוצים למצוא איש מקצוע במהירות? כמו בכל פעם אחרת, מומלץ להזמין עבודה אצל בעל מקצוע דרך המלצות של חבר טוב ואמין. פתחו את הטלפון ונסו לבדוק עם שכנים ומכרים, במקום קטן כמו ארצנו אפשר למצוא מישהו שמכיר בעל מקצוע טוב. זקוקים לתיקון מסך מחשב? בררו קודם האם המכשיר שלכם עוד באחריות יצרן, שכחתם? נסו למצוא את החשבונית, במידה וזה אינו המצב כנראה שתאלצו לשלם בערך 200 שקלים עבור הביקור ואולי אף יותר אם צריך להחליף חלקים. בעת חיפוש קבלני מקצוע הדרך הטובה ביותר להתרשמות היא ע"י עיון בתיק העבודות, איש שירות אמין אפילו יתלהב להראות לכם את עבודותיו, אם לא הצלחתם להתרשם מספיק נסו ללכת לפגישה כשבידכם רעיונות מוגדרים לגבי השדרוג שאתם רוצים ובקשו מבעל המקצוע ייעוץ נוסף. מה עם תקלה בחשמל? לפני שאתם מתקשרים לטכנאי כדי שתוכלו לזהות איזה מכשיר גרם לתקלה בחשמל צריך לנתק את כל המכשירים החשמליים ולחבר אותם בחזרה כל אחד בנפרד עד שתוכלו לגלות את מכשיר החשמל שיוצר את הבעיה. התחדשם עם מוצר חדש ואתם צריכים התקנה? לא משנה איזה מוצר קניתם גם שהיא הטובה שנמצא בתחום, לבסוף ההתקנה קובעת את האיכות. חפשו אנשי שירות עם ניסיון רב, בקשו לקבל קבלה לאחריות על ההתקנה ובדקו שאתם מקבלים מכשיר אמין וטוב. לסיכום: חשוב להשוות מחיר וחוות דעת ורק לאחר מכן הזמינו בעל מקצוע בהצלחה!.


[ קרא עוד... ]


איך השגתי 650 לייקים לדף שלי?

24/11/2012, 3:35 pm

איך השגתי 650 לייקים לדף שלי? שלום שמי אורן סגל אני בן 13, ואני כבר שנתיים וחצי מתעסק עם עסקים מקוונים. אני התחלתי עם עסק של בנייה ועיצוב של תבניות וורדפרס. הייתה לי לקוחה אחת. ואחרי זה הבנתי שזה עסק קשה מידי וצריך לדעת איך עושים את זה. אחרי זה עברתי קצת לתוכניות שותפים אני אומר לכם למי שרוצה להתעסק בזה זה עבודה של מזל, לרוב זה סתם בזבבוז של כסף רובם בכלל לא ריווחים.שוטטתי בפייסבוק וגיליתי שהדף שחבר שלי בנה שהיה לו רק החברים ומשפחה כלייק,  כבר 250 לייקים! הייתי חייב לברר איך הוא השיג כמות כזאת ועוד בלי לפרסם מודעה! דיברתי איתו הוא נתן לי להיות יוצר תוכן. וזאת השיטה: יש שני קבוצות חזקות בשוק 

1. קבוצת פרסומים

2. קידום דפים

אלה קבוצות של עסקאות לרוב של לייק על לייק ומפה הוא השיג את כל אלה מאותן עסקאות

ועכשיו אתם יודעים איך להשיג לייקים חינם אבל איך להגביר את הפעילות חסר לכם כנראה אז זאת שיטת 3 השלבים עם הוכחה:

1. פעילות קטנה- זה יכול להיות משחק כיסאות זה יכול להיות איזה משחק קטן זה כדי להתחיל משהו (תמיד יצצו אנשים שעוד לא פגשתם ממש)

2.תמונה: זה יכול להיות תמונה מצחיקה, יכול להיות משחק מאחורי, יכול להיות תמונת פרופיל חדשה כל תמונה שקשורה איכשהו.

3.משהו גדול ורשמי: זה יכול להיות תחרות מנהלים (כולם רוצים להיות מנהל בדף) זה יכול להיות איזה הכרזה בעסק , זה יכול להיות סרטון חדש, כל דבר גדול שיעשה קצת רעש 

אחרי שאתם יודעים איך להגביר פעילות תוכלו לראות הוכחה שזה עובד: 

 

אם אתם רוצים ללמוד עוד אתם מוזמנים לתת לייק:

סודות השיווק של המצליחנים


[ קרא עוד... ]


השוואת מחירי משלוחים

23/07/2012, 3:09 pm

השוואת מחירי משלוחים

השוואת מחירי משלוחים. אז מה זה בעצם משלוחים? ולמה אנשים משווים מחירים וחוות דעת בין חברות המשלוחים. לבעלי העסקים שמשתמשים בשליחים או בחברות משלוחים אין צורך להסביר מה המשמעות והחשיבות של משלוחים בעסק. למי שלא משתמש (עדיין) או שמשתמש בשירות שליחים ולא מבין למה הוא צריך את זה הכתבה הזאת בשבילכם. בעולם המודרני של היום רוב העסקים חלק ניכר מהשירות שלהם הינו לספק את המוצר ללקוח. רוב העסקים משתמשים בשליחים לצרכם הפרטי, כמו להעביר מוצר ממקום א׳ למקום ב׳. כמו להעביר פריטים חשובים תוך זמן קצר. או אפילו שיעמדו בשבילנו בתור בבנק. שירותי המשלוחים יכולים לייעל את יום העבודה שלנו במאות אחוזים מבלי שנשים לב. אבל מה קורה עם נתקעים בלי שליח? או שהמחיר שלו נורא יקר או אפילו אם חברת השילוח שלנו מפוצצת בעבודה ואנחנו צריכים שליחות דחופה עכשיו. עד היום בשביל לבצע השוואה למשלוחים היינו עוברים את הסרט הבא: נכנסים לאינטרנט ומחפשים חברת שליחויות. מכיוון שאין אפשר להשוות מחירים או חוות דעת או אפילו לדעת אם הם פנויות היינו מוצאים כמב מספרי טלפונים ומתחילים להתקשר. חלק מהחברות לא עונות. חלק מהחברות לא זמינות. חלק מחברות יקרות ולאף אחת מהחברות אין חוות דעת שנוכל לקרוא עליה. בסוף היינו מתפשרים ומקווים לטוב ביותר. אני שמח לבשר לך שהעידן הזה בחיים שלנו נגמר וגאה להציג את www.iSend.co.il iSend היו האתר הגדול והמתקדם בעולם להשוואת מחירי משלוחים. השוואת חוות דעת לחברות המשלוחים והזמנת המשלוח אונליין. אייסנד עונה לנו על כל הצרכים באתר אחד ובכמה פעולות פשוטות. אז איך זה עובד? נכנסים לאתר אייסנד www.isend.co.il ממלאים טופס משלוח קצר ולוחצים על השוואת משלוחים. לפנינו יופיעו כל החברות אשר מבצעות את סוג המשלוח שבחרנו, אפשר למיין אותן לפי מחיר, ציון חוות דעת וכמות חוות דעת. בוחרים בחברה אחת ומזמינים את המשלוח אונליין. איך משלמים? חברת המשלוח שהזמנתם דרכה תתקשר לחייב אתכם ותעדכן אתכם אונליין במהלך ההזמנה ישירות למייל ובאתר.  לכם נשאר רק לעקוב אחרי המשלוח אונליין ולהתעסק במה שחשוב באמת. אייסנד - www.isend.co.il הינו הכלי היעיל הגדול והמתקדם ביותר בשבילך להשוואת והזמנת משלוחים. השימוש בiSend חינם. תרגיש חופשי להשתמש בנו תמיד.


[ קרא עוד... ]


בניית אתרים מקצועית – הסוד לבניית אתרים מצליחים

29/05/2012, 5:30 pm

בניית אתרים מקצועית – הסוד לבניית אתרים מצליחים

 

בניית אתרים מקצועית – הסוד לבניית אתרים מצליחים

 

מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה, ומאחורי כל אתר אינטרנט מוצלח יש חברה מקצועית לבניית אתרים. ישנם מספר גורמים חשובים בהצלחה של אתר אינטרנט עיצוב, קידום ושיווק נכון הם המפתח להצלחה. אולם כל דבר חייב להתחיל מהיסודות. והיסוד החשוב ביותר הוא בניית אתר אינטרנט על פי דרישות הלקוח.

 

בשביל מה צריך בניית אתרים?

 

כיום ידוע שהמדיה האינטרנטית היא המובילה. מיליוני גולשים מבלים באינטרנט בין אם זה בבית, במשרד או עם המכשיר הנייד. בניית אתר לעסקים היא הדרך הטובה ביותר להגדיל את נפח ההכנסות של העסק שלך וכמובן שעבור אלפי בתי עסק מדובר במקור הכנסה היחיד.

רשת האינטרנט היא קניון ללא גבולות ולכן בניית חנות וירטואלית היא פוטנציאל לעסק שאינו מוגבל למיקום מסוים. לכן בניית אתר מכירות היא דבר שדורש תכנון מראש וזאת על מנת שהחנות אונליין שלכם או האתר תדמית שלכם תוכל לבלוט משאר המתחרים.

מהו תהליך בניית אתר

ניתן לחלק את תהליך בניית האתר לכמה חלקים

·         אפיון ראשוני והגדרת מטרת האתר

·         עיצוב האתר ומיתוג

·         תכנות ופיתוח מערכת הניהול של האתר

·         הזנת תוכן

·         ביצוע QA

·         העלאת האתר לאוויר ומסירה ללקוח

 

מכל החלקים שהצגנו למעלה תהליך אפיון האתר הוא קשור מאוד ללקוח ולאו דווקא לחברה לבניית אתרים. לכן בשלב זה צריך לעבוד בשיתוף עם חברה לבניית אתרים עד אשר תדעו בדיוק מה אתם צריכים. חשוב להבין שלא תמיד תדעו מה האתר שלכם צריך להכיל מבחינה הפונקציונאלית ולכן זה מאוד אופייני שאתר צריך להתעדכן מידי כמה חודשים. בנוסף באם אתם מפתחים עסק חדש לא תמיד תרצו להשקיע סכומי עתק כבר בהתחלה ולפעמים יהיה חכם יותר להתחיל עם תקציב נמוך ולפתח את האתר ברגע שהוא כבר משגשג.

 

תהליך העיצוב הוא תפקידה של החברה לבניית אתרים במהלך תהליך זה החברה תציג לכם מספר סקיצות ועליכם לאשר אותם או לבקש שינויים נוספים.

התכנות הוא החלק הכי משמעותי מבחינת בניית אתרים. כיום כמעת כל האתרים בין אם זה בניית אתר לעסקים תדמיתי או בניית חנות וירטואלית דורשים ידע בתכנות מתקדם ולא רק בשפת התגיות הפשוטה HTML  על מנת שפונקציות ירוצו ברקע יש לפתח דברים עם תוכנות צד שרת ועם תוכנות צד לקוח כגון PHP  או JAVA SCRIPT

 

לסיכום חברות לבניית אתרים הם כיום מעין קבלן מבצע כיוון שהם צריכים לאגד מספר בעלי מקצוע שונים כגון מתכנתים, עורכי תוכן וגרפיקאים שילוב של כולם גורם לתהליך להיות פשוט ומהנה.


[ קרא עוד... ]


עצות לבחירת מתנות מקוריות ליום הולדת

25/04/2012, 12:52 am

עצות לבחירת מתנות מקוריות ליום הולדת

 

על מנת לבחור מתנות ליום הולדת או מתנות מקוריות לאנשים הקרובים אליכם, עליכם לדעת למי אתם מתכוונים להעניק אותן. בעוד שהמחשבה היא זו הקובעת, זה יהיה משמעותי הרבה יותר אם נתינת המתנות תהייה מוערכת בפני עצמה. לעיתים תכופות מתנות מגיעות עם תג מחיר. פירוש הדבר הוא שהערך חשוב יותר מן המחשבה עצמה. יש בזה גם איזשהו קשר לשווי המתנה וליעילותה או מנגד, לחוסר יעילותה.

מתנה שימושית היא אינה רק יעילה אלא אמורה גם להתאים לרצון, לטעם ולאופי של האדם שלו אתם מעניקים את המתנה. זה מה שהופך את רעיון הענקת המתנות לדבר כל כך מיוחד.

זה אומר שעליכם לקחת בחשבון מספר פרטים על האדם שלו אתם מעניקים את המתנה. למשל, אתם חייבים לשאול את עצמכם אם האדם נשוי או לא. אתם גם צריכים לקחת בחשבון את התחביבים, תחומי העניין, מצבי הרוח והאהבות שלו. אתם אפילו יכולים לרשום בפניכם את הדברים שהאדם אינו אוהב.

בחירת המתנות הנכונות היא משימה מאתגרת בעבור כמה אנשים. הרעיון הוא שלא סתם תלכו לקניון ותרכשו שם מתנות אקראיות ויקרות. קחו בחשבון את הדברים שאתם יודעים על האדם. לדוגמה, אם הוא או היא אוהבים מוזיקה אז האלבום האחרון של הלהקה האהובה עליו או עליה הוא רעיון נהדר למתנה.

בנוסף, עליכם לשים לב למה שהמתנה שלכם עלולה לסמל. אם אינכם מקורבים מספיק לאדם שלו אתם מעניקים את המתנה אז כדאי שתימנעו ממתן מתנות בעלות צביון נסתר העלול להעליב את האדם. אדם יכול לפרש מוצרים היגייניים למשל, כמו דאודורנט, מברשת שיניים, או מי פה, כמרמזים על מסרים פוגעניים כלפיו.

זה גם חשוב לדעת מהו התקציב שלכם. לא כל המתנות היקרות הן גם בעלות ערך. אולם, עליכם לקחת בחשבון את מקבל המתנה. קיימים עובדים הרוכשים מתנות יקרות על מנת להרשים את הבוסים שלהם. חלק מהבוסים מעריכים את המחווה בעוד שאחרים מרימים גבה.

לבסוף, עליכם לקחת בחשבון את התקציב שלכם. רכישת מתנות ליום הולדת או  סתם מתנות מקוריות אינה מוכרחה להיות עניין יקר. למעשה, אתם יכולים לאלתר על מנת ליצור מתנה משלכם. אם יש לכם כישרון ואתם מסוגלים לצייר ציור, להלחין שיר או לכתוב פואמה אז אתם יכולים להשתמש בכישרונכם. מלבד העובדה שלא תצטרכו לבזבז הרבה, מתנות אלו שוות יותר ממה שכסף יכול לקנות.   


[ קרא עוד... ]


איזה מוצרים כדאי למכור בחנות הווירטואלית שלכם

23/04/2012, 2:46 pm

איזה מוצרים כדאי למכור בחנות הווירטואלית שלכם

איזה מוצרים כדאי למכור בחנות הווירטואלית שלכם

ישנם המון מוצרים שניתן למכור אונליין, אולם להחלטה על איזה מוצר כדאי למכור יש חשיבות מכרעת להצלחה של הסק שלכם. סקרים שנערכו במדינות שונות מראים ששוק המכירות גדל כל שנה בכעשרים אחוז.

זהו שוק אדיר ולכן ישנו פוטנציאל אדיר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים לגדול ולהצליח. בנוסף לעבודה קשה וראייה עסקית  נכונה. למוצרים שתבחרו למכור תהיה חשיבות גדולה מאוד בהצלחה של העסק שלכם. נציג שלושה טיפים שיעזרו לכם לבחור את המוצר שלכם.

 

מצאו את הנישה שמתאימה לכם

 ישנם אתרי מסחר שמתמחים  במכירה של כל סוגי המוצרים הכל ממוצרי אלקטרוניקה ועד למוצרי טקסטיל. רוב החברות האלה יש להם בסיס של חנות פיזית או שיש להם תקציבים של מיליוני שקלים.

אתם בהחלט יכולים לפתוח חנות וירטואלית שמוכרת אלפי מוצרים אולם תצטרכו מודל עסקי ייחודי וכמובן השקעה כספית אדירה

מצד שני אתם יכולים לחפש את הנישה שמתאימה לכם ולהתמקד בה. תוכלו למצוא נישות שבהן החברות הגדולות  לא מתמקדות. ליזמים מומלץ לחפש  נישות על פי תחביבים  או על פי תחומי עניין. בנוסף אם יש לכם רעיון שהוא ייחודי אך ורק לכם זה יעזור לכם מאוד. באם המוצר שלכן הוא מאוד ספציפי תרצו לשקול ולשווק אותו לשוק הגלובאלי ולא רק בישראל.

דוגמאות לנישות

ביגוד למטפסי הרים

מוצרי בוטיק

מוצרים למידות גדולות מאוד (או קטנות)

תדעו את קהל היעד

בניית אתר מכירות דורשת היכרות עם קהל היעד עם גודל השוק ועם הרגלי הקנייה של הלקוחות הפוטנציאלים. הכלל הוא שככל שתדעו יותר מבעוד מועד כך תצליחו יותר וגם יהיה לכם את הביטחון להשקיע את הכסף בבניית האתר.

תדאגו לנתח רווחים גבוהה

כל עסק בין אם זה עסק פיזי או אתר  אינטרנט לעסקים צריך לחשב את נתח הרווחים . לחנות  רגילה יהיה אחוז רווח שונה מכל מוצר לדוגמא ישנם מוצרים ישי להם אחוז נמוך כגון עשר אחוז רווח וישנם מוצרים בחנות שעליהם הרווח הוא שבעים אחוז ויותר. הדבר החשוב ביותר בחנות אונליין הוא לא שלכוח את עלויות המשלוח ולדעת לחשב אותם ביחד עם עלות המוצר. לחשיבות של תמחור המוצר ועליות משלוח יש חשיבות מכרעת באתר אינטרנט לעסקים. לפעמים כדאי לשקול על הכנסת עלויות המשלוח למוצר ולהציע ללקוחות משלוח בחינם.

לסיכום ישנם המון מוצרים שאתם יכולים למכור באינטרנט ישנם שלושה גורמים שיעזרו לכם לבחור את המוצרים הנכונים. למצוא את הנישה הנכונה, לדעת את קהל היעד ובחור מוצרים עם נתח רווחים נאה.


[ קרא עוד... ]


 

 


| עסקים מקוונים || עסקים קטנים ברשת || עסקים קטנים באינטרנט |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
ערוצים נוספים:
[ תוכניות סוכנים, אפיליאט | כתיבה שיווקית, קופיריטינג | שיווק באינטרנט | פרסום באינטרנט | דיוור ורשימת תפוצה | עסקים אונליין | קידום אתרים | רשתות חברתיות ]

למה, למה לא?! - בלוג ההזדמנויות שבאינטרנט: רח' יוניצמן 2, תל-אביב. מיקוד:  6936024. טל. 050-5340003

להצליח באינטרנט! ואללה זה עובד!