פרסום באינטרנט

כל עסק זקוק לפרסום, מיתוג, תדמית, יחסי ציבור ושיוק. האינטרנט מלא במקורות בהם ניתן להשתמש בכדי לפרסם עסק. זוהי הזדמנות נגישה בעיקר לעסק קטן או בינוני בעלי תקציבים נמוכים יחסית. ישנם סוגים רבים של אפשרויות פרסום. חלקם בחינם וחלקם בתשלום. אבל האפשרויות וההזדמנויות נמצאות שם וממתינים שתגלו אותם.

לקדם את עצמכם עם קורס שיווק באינטרנט

12/06/2013, 2:37 pm

לקדם את עצמכם עם קורס שיווק באינטרנט

 

בשנים האחרונות, תחום השיווק באינטנרט הפך לפופולארי מאוד בקרב אנשי מקצוע ותיקים או צעירים ללא ניסיון, בשל היתרונות הרבים שקיימים בשיווק דרך האינטרנט בעולם שכולו במה דיגיטאלית - וירטואלית. פרמטרים כמו עלות מול תועלת, הפצה בין לאומית, יכולות פילוח ממוקדות קהלי יעד ואין סוף אפשרויות שיווק גרמו לאנשים להבין כמה השיווק האינטרנטי חשוב ומהותי לקיומם של עסקים קטנים עד גדולים. קורס שיווק באינטנרט יכניס אתכם לזירה המתקדמת, המתפתחת והתחרותית ביותר הקיימת היום בעולם המערבי. בין אם אתם מעוניינים לפעול כפרלינאסרים בתחום השיווק באינטרנט או שברצונכם להעניק לעסק שלכם דחיפה משמעותית, קורס שיווק באינטנרט יקדם אתכם לא רק במנועי החיפוש, אלא גם לקראת היעדים.  

לכל היקף של עסק או חברה

אם יש מקום אחד בו כל המותגים שווים, זה האינטרנט. מותג ענק כמו קוקה קולה לדוגמא, משתמש בדרכי שיווק אינטרנטיים על מנת לקדם ולפרסם את עצמו, בדיוק כמו מותגים של עסקים קטנים יותר שאינם חוצים את גבולות המדינה. השיווק באינטרנט יצר תחרות לא רק מבחינת רווחים, מכירות וכמות לקוחות, אלא תחרותיות המבטאת יכולות מקוריות ויצירתיות. בהחלט יכול להיות שחנות קטנה עם שיטת שיווק יוצאת דופן ושונה תעשה באזז ברשת ותצבור לעצמה מוניטין רב עוצמה.

שיטות ואסטרטגיות לכל קהל יעד

מי לא נמצא היום ברשת? מגן חובה ועד לדודים וסבתות, כמעט כולם מחזיקים במחשב עם אינטרנט, שלא נדבר על חשבון ברשת חברתית. קורס שיווק באינטנרט ילמד אתכם להגיע לכולם בלי להתרוצץ יותר מדי, וודאי לא מחוץ למקלדת ולמסך. התמחות בפילוח ואיתור קהל יעד ממוקד ימנע מכם בזבוז זמן מיותר על לקוחות לא רלוונטיים כך שתוכלו להתמקד במטרה שלכם באופן המזוקק והמתאים ביותר ליעד הנדרש.

השקעה מינימאלית – תוצאה מקסימאלית

לא חייבים לבזבז הון על פרינט ושליחת מתנות כדי לצוד לקוחות. בחירה בצורת שיווק עם טוויסט מדליק יגרמו לעדר משתמשים ללחוץ ולהשתתף בחגיגה הוירטואלית. השיווק באינטרנט דורש השקעה מחשבתית ויצירתית, אולם מבחינה השקעה כלכלית מדובר על עלויות נמוכות מהשיטות השיווקיות המסורתיות. לכן, הקורס ייפתח בפניכם הזדמנויות לגידול ברווחים ובמכירות.


[ קרא עוד... ]


איך מפרמטים מחשב?

09/04/2013, 11:05 pm

איך מפרמטים מחשב?

מתי צריך אנשי מקצוע? פתאום גילתם שהטלוויזיה לא נדלקה? שוב פעם מסך המחשב נתקע? מעצבן אבל לא נורא, מה אתם יכולים לעשות ואיך תמצאו אנשי שירות? הכל במאמר הבא.. כל אחד נזקק לטכנאי לכל הפחות פעם בשנה, אם זה בשביל העסק או הבית אם זה שרברב או מומחה כמו טכנאי מחשבים חולון. ותכלס, אנחנו לא מומחים בתיקון של מוצרים חשמליים או בבעיות אינסטלציה למשל ולכן כדאי לדעת ולכן מומלץ לקרוא כמה דברים לפני שתזמינו שירות. לפני הזמנת בעל מקצוע או פירמוט מחשב למשל, צריך להקפיד ולוודא שיש בידיו של איש המקצוע את כל ההסמכות הדרושות לאדם לעבוד בתחום. אם יש לכם ספק בקשו לראות הסמכה, אתם מזמיני השירות ואתם צריכים לקבל לא פחות מהטוב ביותר. חייבים להזמין טכנאי מחשבים ברעננה? כמו בכל פעם אחרת, הכי כדאי לקחת בעל מקצוע על סמך מילה טובה של אדם קרוב ואמין. עשו שיחת טלפון ותבדקו עם ידידים ובני משפחה, בישראל הקטנה תמיד תמצאו מישהו שמכיר מישהו.... צריכים תיקון למצורים חשמליים? משתלם לברר האם המכשיר שלכם עדיין תחת אחריות, לא בטוחים? נסו למצוא את הקבלה, במידה ואין זה המצב העלות היא 200 שקלים לפחות עבור הבדיקה ותוספת עבור התיקון. בחיפושים של קבלני מקצוע צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא מעיון בתיק העבודות, איש שירות טוב ישמח מאוד להראות לכם מעבודותיו, אם לא התרשמתם מספיק נסו להגיע לפגישה עם רעיונות ברורים ככל האפשר לגבי המראה הסופי שיש לכם בראש ותבקשו מאיש המקצוע שיתנו לכם ייעוץ. הפקק קפץ באמצע המשחק המרכזי? לפני שתתקשרו לחשמלאי בכדי לאתר איזהו המכשיר שגורם לתקלה מומלץ לנתק את המוצרים החשמליים ולחבר אחד אחד עד שתגלו את מכשיר החשמל הבעייתי. קניתם אינטרקום ואתם צריכים התקנה? לא משנה איזה מכשיר קניתם אפילו אם זה הטוב ביותר שיש בשוק, לבסוף ההתקנה קובעת את האיכות. חפשו רק בעלי מקצוע עם ניסיון מתאים, קחו קבלה על ביצוע ההתקנה וודאו שאתם מקבלים מכשיר טוב ואיכותי. לסיכום: חשוב לבדוק מחירים וחוות דעת על בעלי מקצוע ורק שתהיו בטוחים הזמינו איש שירות בהצלחה!.


[ קרא עוד... ]


פורטל TOSTUDY לימודי שיווק ופרסום אתר

12/08/2012, 2:57 pm

פורטל TOSTUDY לימודי שיווק ופרסום אתר

יש לכם אתר? האם אתם מגיעים לכל אותם פלחי אוכלוסיה אליהם רציתם להגיע? האם יש מישהו שדואג לכם בנושא זה? חברות ואנשים שהקימו אתרי אינטרנט רובם ככולם מפקידים את נושא שיווק ופרסום אתר בידי חברה מיוחדת שעושה עבורם את העבודה, בעוד הם עצמם אינם טרודים בכך ביום – יום ומתפנים לעיסוק המרכזי שלהם. לימודי שוק ההון עם התמחות בשיווק ופרסום אתר הוא עניין למי שמבין את התחום ומצוי בו זמן מספיק כדי שיהיה לו ניסיון להזיז את נושא הקידום הלאה.

שיווק ופרסום אתר – בהחלט עניין של ניסיון בעלי הניסיון בתחום שיווק ופרסום אתרים יוכלו לומר כי מדובר בתחום תחרותי בעל מלכודות שונות שיש תמיד לפקוח עין ולשמור על הדופק הרצוי כדי שהמטרה תושג. כדי שזה יהיה כן, יש לבנות אסטרטגיה לקידום האתר וכך ניתן להתקדם שלב- שלב. אותם אנשי שיווק ופרסום הינם אנשים שפועלים בתחום קידום אתרים ויודעים את מרבית הסודות להעלאת מיקומו של אתר הישר אל תחילת החיפוש במנועי החיפוש. הניסיון שנצבר בתחום מועיל ביותר משום שעדיין גוגל אשר הוא מנוע החיפוש הסמכותי והשמיש ביותר הוא השולט בתחום הקידום בשורה התחתונה ויכול לסלף מיקומים על ידי שימוש באלגוריתם ההופך את הסדר של מיקום האתרים במנוע החיפוש שלו. הרבה פעמים רצוי שלא להתרגש מהסילוף הזמני הזה, ובו- בזמן יש להגיב באופן מיידי לשינוים, ממש כמו בדיאטה. חווית גלישה נוחה יותר בדרך כלל צוות בלימודי קידום אתרים עובד עם גרפיקאי או מעצב, שיכול להיענות לדרישות האתר, כלומר – לשנות את עיצוב האתר בהתאם להתנהגות הגולשים בו ואף לתמרן אותה כדי שהמטרה של האתר תושג (קניה וצרכנות, הצבעה, קריאת מאמרים, פתיחת פרסומות רבות ככל האפשר ועוד). הגולש נהנה מחוויית גלישה נוחה יותר ומבקר באתר זמן רב באופן יחסי לאחרים.

 


[ קרא עוד... ]


איך עושים רווחים גדולים?!

30/07/2012, 8:59 pm

איך עושים רווחים גדולים?!

 

 

איך עושים רווחים גדולים?!

רווח הוא בנוי מכמות הכנסות לחברה, אם לחברה יש מליון כיום זהו אינו הרווח שלה. רווח שלה הוא אותה כמות כסף שנכנסת לחשבון החברה לאחר ההוצאות שלה. הגדלת הרווח מתבצע ע"י כמות הלקוחות והפרסום.

פרסום זהו כלי מאוד חשוב, כלי זה הוא בעצם בנוי מכמה סוגים של אמצעי תקשורת. ישנו פרסום באינטרנט שזהו בעצם אחד מכלי הפרסום מה שחשוב לדעת על פרסום זה הוא הדרך שבה זה מתנהל. קודם כל הפרסום עובר ממסמך כתוב הנקרא ע"י לקוחות רבים וכמובן ע"י מנועי חיפוש. כיום בניית אתרים וקידום אתרים זהו היישוע של כל חברה הרוצה לייצג את עצמה בצורה הטובה ביותר.

הרווח הגדול ביותר שחברה רוצה לזכות בו הוא הרווח שהיא זוכה ע"י הכנסת כספים לפרסום. כלי הפרסום זוהי הדרך הבטוחה ביותר והיעילה ביותר של כל חברה להבטיח לעצמה עתיד מרהיב. כל חברה שעומדת בפני עצמה היא חברה אשר הרווחים שלה הוא בסדר גודל עולה.

 

הגדלת הרווחים תלויה קודם כל בכמות הלקוחות האיכותיים המעוניינים להשקיע, ובכמות הלקוחות החוזרים. כמו כן חשוב מאוד לשמור על לקוחות קיימים מבחינת היחס וההצעה שהחברה יכולה להציע להם.כל לקוח הוא חשוב, כל לקוח יכול מחר להביא עוד הרבה חברים אחרים אשר יפתחו את החברה. החברה מתפתחת ככל שיש לה רווח יותר גדול וכך היא יכולה להשקיע יותר בעצמה. חשוב לזכור שלא פחות חשוב זה ההשקעה העצמית של החברה. השקעה תמיד משתלמת."מי שלא משקיע שוקע".כך שצריך לדאוג מאוד לא להוריד את התצוגה של אותה חברה.

 

 

הרווח נבנה מהבסיס שזהו בעצם יחס העובדים ללקוחות, הגישה של החברה ללקוח הצעת שירות מהירות השירות. אין כל דרך מלבד המוטו של לקוח הוא המרכז של החברה ללא הלקוחות אין חברה. לכל לקוח מגיד יחס אישי אשר עוזר לחברה לשמר את תחושת הבטחון וההצלחה שלו כלקוח. המטרה שהלקוחות יתחילו להפיץ את אותה חברה וכך גם תעלה לא רק החשיפה 


[ קרא עוד... ]


שיווק העסק לא רק למקצוענים

23/07/2012, 2:12 pm

שיווק העסק לא רק למקצוענים

 

שיווק העסק לא רק למקצוענים

על מנת ששיווק העסק שלך יהיה בנוי נכון עליך לעשות שימוש בכלים הנכונים. כל בית עסק מעוניין להגדיל את רמת התפקוד שלו מול לקוחות קיימים וכן את איכות הביצוע שלו מול לקוחות אופציונליים ללא קשר לטיב בית העסק, למוצר אותו הוא משווק או לשירות אותו הוא מעניק. מערכת של שיווק עסק בעולמנו כיום חייבת לעשות שימוש במרחב האינטרנט. מדובר על כלי משמעותי עבור הגדלת נפח העסקים היוצאים לפועל ובכלי מצוין עבור פרסום ושיווק, שאם מתבצע נכון מאפשר את הגדלת מעגל הלקוחות באופן יוצא מגדר הרגיל.

מערכת לניהול קמפיינים ושמירת קשר רציף עם לקוחות הינה מודל שמקנה לבית העסק להתחיל לפעול בה ללא סרבול של התקנת חומרות למיניהן וללא צורך התנהלות כבדה מול שרתים. הדיוור האלקטרוני הקיים כחלק מהשירות של מערכת זו הינו כלי עבור הגדלת מאגר הלקוחות. הדבר מתבצע על ידי שיווק עסק בצורה נבונה: מדובר על פילוח ברמה מדויקת של רשימת התפוצה של בית העסק, העברת אינפורמציה מדויקת המתאימה עבורם במיוחד ועבור צרכיהם.

כיצד הופכים לקוח פוטנציאלי ללקוח אקטיבי?

שיווק עסק נכון מבוסס גם על שליחת עיתוני מידע המוכרים בשמם ניוזלטרים וכן שליחת מסורנים, הווה אומר, הודעות טקסט אל הטלפונים הסלולריים של מאגר הלקוחות. כל שירות יכול להיות מוצע לכל לקוח בהתאם לכלי בו הוא עושה שימוש: התנהלות בדואר האלקטרוני או שימוש במכשיר הסלולרי. כאשר ניתנת ללקוח האפשרות לשימוש במוצר או בשירות המתאים לו ומוגש לו, מה שנקרא, "כמעט עד הבית" (על ידי מיילים ועל ידי SMS) הוא יכול לבצע בקלות ובנוחות את הזמנת המוצר או השירות, ההשפעה של ניהול נכון זה מעלה את אחוזי המכירות.

מערכת ניהול אינה קשורה למספר הלקוחות

שיווק עסק מחויב בכל עת, גם אם מדובר על לקוחות בודדים בלבד וגם אם מדובר על מספר לקוחות עצום ונרחב. זה לא משנה, נהפוך הוא, יש לעבוד נכון מהיסוד על מנת להגדיל את מספר הלקוחות ואין להקל ראש בשימוש במערכת נבונה ויעילה עבור תקשורת אקטיבית עם הלקוח.


[ קרא עוד... ]


רוצים לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לעשות כסף באינטרנט?

23/07/2012, 2:10 pm

רוצים לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לעשות כסף באינטרנט?

רוצים לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לעשות כסף באינטרנט?

בתקופת עבודתי בהייטק נחשפתי לראשונה לאינטרנט, כאשר חברות גדולות, החליט על סמך חוות דעת של קובעי דעות שהם צריכים מערכות אירגוניות מבוססת אינטרנט, הם לא בדיוק ידעו מה הם יעשו עם המערכת, אבל המומחים שלהם אמרו להם שהם צריכים, אז הם ביקשו.

זה היה בסוף שנות ה 90, לפני בועת האינטרנט, היו השקעות של הון עתק בפיתוח מערכות אינטרנטיות, ולאחר מכן התפוצצה הבועה והשתנה עולם ההיטק, חברות נעלמו כמו הדינזאורים והארגונים פחדו מתוכנות אינטרנטיות.

הזמן עבר וחלף לו, והאינטרנט נמצא בקידמה!

והטריק הכי ותיק ? האינטרנט עדיין מהווה את הדרך הטובה והמהירה ביותר איך לעשות כסף באינטרנט!

אין ספק ? ניתן לעשות כסף באינטרנט ? והרבה כסף! אבל רק אם זה נעשה נכון!

מגיעות אלי הרבה פניות ? אני מעוניין להקים עסק אינטרנטי, שייתן לי הכנסה של.... כל סכום הולך, 20,000 30,000 50,0000 ויותר לחודש וכל זאת בשעה אחת של עבודה ? ואפילו יש כאלו שמתפשרים לשעתיים עבודה ביום.....

יש גם פניות של יזמים ? תעשה עבורי כל מה שנדרש כדי לשווק את המוצר / שירות / רעיון שלי ? ואני אשלם לך אחוזים מהמכירות.....

בכל הפניות הללו יש מכנה משותף אחד ? גלולת קסם!

בעלי עסקים אינטרנטיים רוצים להרוויח כסף מהאינטרנט, כאן ועכשיו, בלי עבודה! בלי השקעה!

ואם כבר הם מוכנים להשקיע ? אז קצת! הם מחפשים אתר בחינם ? יאללה יש, דיוור ב ג'מייל או אווטלוק ? עוד יותר טוב, אבל בעצם יש פתרונות חינמיים גם לדיוור ? אז למה לא! תמונות ? ברור שמחפשים בגוגל ומורידים ? אפילו בלי לבדוק את נושא זכויות היוצרים....

אני אומר וחוזר ואומר ? לא ניתן להקים עסק בכלל ועסק אינטרנטי בצורה זו!

אז מהי הדרך הטובה ביותר לעשות כסף באינטרנט?

הוציאו את המחברות ורישמו ? כי אני הולך לתת לכם את המתכון כיצד לעשות כסף באמצעות האינטרנט!

? שבו והגדירו נכון מיהו קהל היעד שלכם ? מיהו הלקוח הנכון ? המתאים בדיוק, אבל בדיוק, לתועלות המוצר / שירות שלכם.? בנו מסר שיווקי המראה את תועלות המוצר או השרות שלכם ולמה כדאי לקנות ממכם ולא מהמתחרים שלכם. ? פתחו אתר אינטרנט ? אתר וורדפרס, על מקום אחסון איכותי ועצמאי, אשר מאפשר את כל התוספים לשיווק יעיל באינטרנט, ותבנית פרמיום המאפשרת לבנות מספר סוגים של דפי נחיתה ודפי מכירה ? זוהי סביבת ההצלחה  ? הקימו נוכחות ברחבי המדיה החברתית: פייסבוק, יוטיוב, טוויטר, גוגל פלוס, קפה דה מרקר, לינקדין, עסקים עושים עסקים, ובניסף חמישה אתרי מאמרים מובילים. ? קשרו את הפרופילים שלכם במדיה החברתית אל אתר האינטרנט שלכם באופן שייתן לאנשים בלחיצת כפתור להירשם, להצטרף, לשתף, לאהוב. ? התחילו להזרים תנועה אל האתר ? הקפידו על תנועה איכותית בלבד ? תנועה הלקוח הפוטנציאלי הוא קהל היעד שלך. ? איך מזרימים תנועה לאתר? הקימו עולם תוכן אשר כולל מאמרים בבלוג שבאתר, מאמרים (אחרים!) בחמישה אתרי מאמרים נוספים, הקליטו והעלו סרטוני וידאו ורשמו סטטוסים ברחבי המדיה החברתית ? סמינר טראפיק נטוורקינג  ? אם אתם רואים שביצוע כל הפעולות הנדרשות להזרמת תנועה לא בשבילכם ? אל חשש ? יש גם מי שיעשה זאת עבורכם! ? אחרי שאתם מביאים את התנועה בחינם ? התחילו לחזק את הזרם באמצעות טכניקות מתקדמות שכוללות פרסום ממומן, שיווק מחדש, פרסום בפייסבוק וכדומה.

השקיעו לפחות שעה ביום ? את השעה הטובה ביותר שלכם ? על מנת לשווק ולבנות את עולם התוכן של האתר שלכם ? ואם אתם בתחילת הדרך ? הייתי מציע שתשקיעו כמה שיותר זמן!

זוהי הדרך הטובה ביותר, זוהי הדרך היחידה שעובדת ושמאפשרת לעשות כסף באינטרנט.

רוצה לעשות כסף באינטרנט לחץ כאן

יעקב איתי סמלסון


[ קרא עוד... ]


מה אתה מוכן לעשות כדי להזרים תנועה לאתר האינטרנט שלך?

15/07/2012, 7:07 pm

מה אתה מוכן לעשות כדי להזרים תנועה לאתר האינטרנט שלך?

וואו, סוף סוף פתחת עסק אינטרנטי ואפילו פעלת והקמת אתר אינטרנט – או קי, אז מה עכשיו?

זוהי רק ההתחלה, עכשיו מתחילה העבודה האמיתית!

אחת הטעויות הקלאסיות של בעלי עסקים אינטרנטיים, לאחר שעמלו השקיעו והקימו אתר לתפארת, היא המחשבה שזהו – האתר הוקם ועכשיו יגיעו אלפי לקוחות – אז זהו שלא!

על מנת שיגיעו מבקרים לאתר האינטרנט שלך – מבקרים אשר הינם לקוחות פוטנציאלים – עליך לדאוג שתהיה תנועה לאתר!

מה זה אומר להזרים תנועה לאתר?

הזרמת תנועה לאתר אומרת שיש לבצע פעולות, עקביות, חוזרות על עצמן, כל יום, כל שבוע, כל חודש ואשר יבצעו הפצה של תכני האתר שלך ברחבי האינטרנט וכתוצאה מכך תהיה באתר האינטרנט שלך זרם בלתי פוסק של מבקרים איכותיים – לקוחות פוטנציאלים.

וזה אך ורק בתנאי שהלקוחות המגיעים לאתר שלך הינם הלקוחות הנכונים – לקוחות היעד שלך – אבל זה כבר סיפור אחר :-)

עכשיו לאחר שדיברנו על כך שכדי להביא לקוחות וכסף לעסק צריך לעשות לעבוד עוד – יש בפניך מספר אפשרויות (בעצם, רק שתים)

הראשונה – תעשה אתה עצמך את מה שצריך

השנייה – תיקח ספק חיצוני שיעשה עבורך את מה שצריך להיעשות

אחרת, אין לך סיכוי! – זה נשמע לא טוב ...

איך לך סיכוי לעשות כסף באינטרנט!אין לך סיכוי למשוך לקוחות מהאינטרנט!אין לך סיכוי לבנות עסק אינטרנטי מצליח!

במאמרים קודמים כבר דיברתי הרבה על האפשרות הראשונה–צריך ללמוד איך ומה לעשות – ולעשות! ולעשות ושוב לעשות - חד וחלק!

האפשרות השנייה מתאימה למי שלא יכול לעשות את העבודה בעצמו והיא עושים זאת עבורך!

מה זה אומר עושים זאת עבורך?

זה מאוד פשוט, מישהו אחר יעשה את מה שצריך במקומך, מומחה בנושא מישהו שיודע מה שהוא עושה – והוא פשוט יעשה את העבודה במקומך! הרבה אנשים עושים את זה.

ובעצם כל מה שעליך לעשות זה לספק את התכנים – מאמרים, סרטוני וידאו, פעילויות צפויות.

אפילו אם אתה לא כותב מאמרים – זו לא בעיה – יש פתרון גם לזה ותוכל לקבל גם שרות כתיבת מאמרים לאחר שתספק כותרת ומילות מפתח.

זה לא משנה מהו התירוץ שלך( לא יודע, לא יכול, אין לי זמן, זה טכנולוגי מדי, לא רוצה וכו'...)אם לא תגיע תנועה לאתר, לא יגיעו לקוחות, ואז גם לא יגיע כסף – כך שזה די ברור שכדי לשנות את המצב עליך לקחת מישהו שיעשה זאת עבורך.

במידה ולא תעשה זאת , ההצעה היחידה שיש לי עבורך היא לחפש דרכי שיווק אחרות – כי האינטרנט – זה ממש לא בשבילך! אם עד עכשיו ניסית ולפעמים עבד לך ולפעמים לא עבד לך או שעבד לך רק בחלק מהמקרים, אני מזמין אותך להחליט לעשות את הדברים אחרת – כי בסופו של דבר במידה ותמשיך לעשות את אותם דברים שעשית עד היום – תגיע לאותם תוצאות.

תשאל את עצמך מה אתה מוכן לעשות כדי להשיג תוצאות חדשות, האם אתה מייחל כבר לשינוי – אז התשובה שלך היא כן – אני מחכה לך כאן


[ קרא עוד... ]


האם שעת שיווק מספיקה כדי להזרים תנועה לאתר?

25/06/2012, 2:46 pm

האם שעת שיווק מספיקה כדי להזרים תנועה לאתר?

סמינר טראפיק נטוורקינג התקיים פעם נוספת לפני כשבוע, בסמינר נכחו בעלי עסקים רבים, אשר במשך כ ארבע וחצי שעות קיבלו מידע רב, טיפים ורעיונות כיצד להזרים תנועה לאתר האינטרנט שלהם, דבר שיביא להגדלת כמות הלקוחות שלהם מתוך הבנה שהזרמת תנועה לאתר אפשרית!אלדר אילן אשר השתתף בסמינר כתב לי לאחר הסמינרהיום הייתי בסמינר אירוע טראפיק של יעקב איתי סמלסון.בסמינר למדנו על דרכים להזרים תנועה לאתר האינטרנט שלנו תוך שימת לב לתנועה חינמית. יכולתו של יעקב ליצור תנועה לאתרי אינטרנט היא מדהימה.זאת ועוד – במשך ארבע וחצי שעות יעקב לימד ולימד ולימד ללא הפסקה ונתן לנו הרבה חומר מעשי לעבודה. אני למדתי הרבה והוספתי ידע."שעת שיווק" – אני בדרך אלייך – ורק מי שהיה באחד הסמינרים של יעקב איתי סמלסון יידע על מה אני מדבר.תודה יעקב.בברכהאילן אלדרמהי "שעת שיווק"?<p><strong>יעקב איתי סמלסון</strong><br />מומחה לשיווק באינטרנט<br />שיווק באינטרנט לעסקים<br />מייל: <a href="mailto:yakov@webmarketing4biz.com">yakov@webmarketing4biz.com</a></p><p><a href="http://www.webmarketing4biz.com/">אתר שיווק באינטרנט לעסקים</a> | <a href="http://Ez.com/hamatkon">המתכון שלך להצלחה</a></p>שעת שיווק היא השעה הכי משמעותית עבור העסק שלך! זוהי השעה עבורכם כבעלי עסקים להשקיע את את מיטב זמנכם, השעה שאתם הכי הכי יעילים,נמרצים, מלאי רעיונות וכו'... בשיווק העסק שלכם.אחרת – אתם ממש לא תעמדו בקצב!!!כדי שעסק אינטרנטי יביא לקוחות, עליו להזרים תנועה של מבקרים איכותיים, ועסק אינטרנטי שלא עושה את זה, ממש לא בכיוון הנכון.אתם יודעים מה זה שיווק?שיווק הן הפעולות שאתם עושים כדי להיות כל הזמן בתודעה של הלקוחות שלכם, זה יכול להיות ברשתות החברתיות ו/או באתרים מאמרים ו/או בהדרכות ובינרים וכו'.. .לקוח אינטרנטי מבצע רכישה רק כאשר הזמן נכון עבורו, והוא יעשה את זה אך ורק ממישהו שהוא מכיר ונמצא בתודעה שלו, זה יכול להיות אתה! ואולי המתחרה שלך?כאשר כואב ללקוח, הוא יקנה ממי שהוא רואה, וכדאי שאתה תהיה לו מול העיניים!!!אתה יכול לשאול את עצמך, ותענה לעצמך בכנות בעסק שלי, כמה שעות שיווק אני משקיע? רוב בעלי העסקים שהגיעו לאירועים שלי דיווחו על "אפס" אפס פעילות שיווקית.- ועכשיו תשאל את עצמך, אם אתה משקיע גם כן אפס פעילות שיווקית איך אתה רוצה שמבקרים יגיעו אליך לאתר?למעשה בהשקעה של רק שעה אחת ביום שהיא השעה שאתה בשיא ותשקיע אתה בשיווק העסק שלך, אתה תשקיע כ 22 שעות איכות בחודש שלם!!!והתוצאות ידברו בפני עצמן כי עסק שמתחיל להשקיע מגיע לתוצאות, מגדיל את זרימת המבקרים באתר, יותר גולשים, מגדיל את כמות הלקוחות וכמובן את כמות הכסף הנכנס – פשוט מאוד!!!אתה בטח שואל את עצמך, מה עליך לעשות ב"שעת השיווק" הזאת? אז אם אתה רוצה לדעת אני ממליץ לך בחום, להרשם למועד הקרוב של אירוע טראפיק נטוורקינג ולהתחיל את השינוי בעסק שלך כבר היום


[ קרא עוד... ]


 


| פרסום עסק באינטרנט || כיצד לפרסם עסק באינטרנט || שיווק עסק קטן |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
ערוצים נוספים:
[ תוכניות סוכנים, אפיליאט | כתיבה שיווקית, קופיריטינג | שיווק באינטרנט | פרסום באינטרנט | דיוור ורשימת תפוצה | עסקים אונליין | קידום אתרים | רשתות חברתיות ]

למה, למה לא?! - בלוג ההזדמנויות שבאינטרנט: רח' יוניצמן 2, תל-אביב. מיקוד:  6936024. טל. 050-5340003

להצליח באינטרנט! ואללה זה עובד!