ספר לחבר הוסף לפייסבוקהוסף לגוגל סימניות

איך לעשות כסף

make_money_trick

איך לעשות כסף? שאלת השאלות. אנשים לומדים במשך שנים רבות באוניברסיטאות וקורסים יוקרתיים בכדי ללמוד כיצד לעשות כסף. ובכל זאת, אני יכול לענות על השאלה הזו במשפט אחד פשוט. אבל בכדי להבין את התשובה לשאלה, עלינו לשאול שאלה אחרת. מדוע אנשים לא עושים כסף?. זוהי שאלה חשובה אף יותר בכדי להבין כיצד עושים כסף.

אני חושב שהתשובה לשאלה זו צריכה להגיע ברמה של תובנה ולא רק תשובה שכלית. שאחרת כיצד יתכן שהרוב המוחלט של האנשים לא מצליחים ליישם מטרה זו של עשיית כסף?. לכן, לפני שנדבר על כיצד עושים כסף, בוא נדבר על כמה נושאים אחרים שיעזור לנו להבין את התשובה הפשוטה ועם זאת כל כך קשה לביצוע.

כיצד ניתן לעשות כסף בקלות, במהירות וללא כל השקעה?
אהה.. זה פשוט. יש מספר דרכים לעשות כסף שכזה. ממש בין לילה וללא כל מאמץ. למשל, לזכות בפרס הגדול של הגרלת הלוטו, לזכות בירושה כבדה, להתחתן או להתגרש ממולטי מיליונר או מיליונרית ועוד כל מיני רעיונות שכאלו.

תשובה לא רצינית לדעתכם? נו בטח. סליחה, התשובה לא רצינית לשאלה לא רצינית ומגוחכת. ותתפלאו כמה אנשים שואלים את השאלה הזו ברחבי האינטרנט. ואלו עוד מצפים לתשובה רצינית.

חברים יקרים. אין קיצורי דרך בדרך אל ההצלחה. אם אתם רציניים בקטע של להצליח, עליכם לבנות את ההצלחה שלכם בתהליך מדורג המורכב משלבים. צעד אחר צעד. אין כפתורי קסם. וגם אם פה ושם ישנם אי אלו קיצורי דרך, אלו אמורים לסייע ולא להפוך לחלק העיקרי בתוכנית.

מהיכן אנו מכניסים כסף?
כולנו מכניסים כסף בצורה זו או אחרת. יש מי שמנהל עסק ומכניס כסף, השכירים מכניסים משכורת חודשית, המובטל מקבל קצבה מביטוח לאומי ואפילו הקבצן בפינת הרחוב עם הכוס החד פעמית ביד, מכניס סכום כל שהוא של כסף. כך שאיך שהוא, לכולנו נכנס סכום כסף כל שהוא ובדרך כלל זה על בסיס חודשי.

איך שהוא ברוב המקרים, לא חשוב כמה כסף אנו מכניסים, זה לא מספיק ולמעשה אנו זקוקים לעוד. זוהי המלכודת של המערכת הכלכלית המודרנית או הקפיטליסטית. שגורמת לנו בדרכים שונות ומשונות לרצות לחיות ברמת חיים גבוהה יותר מההכנסה שלנו ובכך מאלצת אותנו לעבוד קשה יותר ויותר בכדי להכניס יותר ויותר כסף ובתוך כך גם לשמן יותר ויותר את המערכת הכלכלית והמדינית.

הכנסת כסף זה לא עשיית כסף.
תבינו את ההבדל, מי שמכניס כסף לא בהכרח עושה כסף. יש הבדל גדול בין השניים. שוב, הכנסה זה הסכום אותו אנו מכניסים ובדרך כלל ברמה חודשית. אבל יש לנו הוצאות, נכון?

אני מכיר שני אנשים. ראובן ושמעון. ראובן מנהל משרד עורכי דין גדול ומכניס הכנסה חודשים של 80.000 שקל נטו בחודש. ואילו ראובן, הוא הנהג של שמעון ומכניס שכר חודשי של 12.000 ₪ בחודש. אז מי עושה יותר כסף? ראובן? אהה.. לאו דווקא.

תאכלס, כיצד עושים כסף?
ובכן הכסף שנשאר לנו לאחר ההוצאות זהו כסף אותו עשינו. כך עושים כסף. מוציאים פחות ממה שמכניסים. או במילים אחרות, מכניסים יותר ממה שמוציאים. ההפרש, זהו הכסף שעשינו.

כך שאם לראובן שמרוויח 80.000 בחודש וחי בווילה מפוארת עם בריכה ומחזיק רכב יוקרתי ונהג צמוד יש הוצאות של 75.000 שח בחודש. לעומת הנהג שלו שמעון שמרוויח רק 12.000 ₪ בחודש אבל חי בדירה צנועה עם הוצאות של 5.000 בחודש, אז ברור ששמעון עושה 7.000 ₪ בחודש לעומת ראובן שעושה רק 5.000 ₪ בחודש. ומכאן, ועם כל הכבוד לרמת החיים של ראובן, בסופו של דבר שמעון עושה יותר כסף מראובן.

אם זה כל כך פשוט, מדוע זה כל כך קשה ליישום?
כפי שאמרתי קודם, אנו חיים במערכת קפיטליסטית ומודרנית בה שולטים הטייקונים, משפחות הממון והבנקים. אלו השקיעו בחינוך שלנו. ויאמר לזכותם שהם עשו עבודה מוצלחת. הם חינכו אותנו לרצות לחיות ברמת חיים גבוהה יותר מהיכולת שלנו, הם חינכו אותנו להשתמש במסגרות אשראי למיניהם ובכרטיס האשראי בכדי להוציא יותר ממה שאנו מכניסים והם חינכו ולימדו אותנו לקחת הלוואות מהבנקים.

זוהי מלכודת דבש. אנו לא באמת חיים ברמת חיים גבוהה. זוהי אשליה. אנו נאלצים להיות עבדים של המערכת הכלכלית ולהכניס יותר ויותר כסף ובכך אנו מממנים יותר ויותר את המערכת הזו.

אם ברצונכם לעשות כסף, עליכם להיות בעלי אופי חזק מספיק בכדי להתגבר על שטיפת המוח והחינוך הקלוקל אותו קיבלנו. עלינו לחיות ברמת חיים מתאימה ולהוציא פחות ממה שאנו מכניסים. זוהי הדרך הנכונה לעשות כסף. פשוט, אבל נכון.

לסיכום:
התשובה לשאלה כיצד עושים כסף היא כל כך פשוטה, שזה מדהים. כסף עושים על ידי כך שמוציאים פחות ממה שמכניסים. ההפרש הוא הכסף שעשינו. ועכשיו נשאלת השאלה, כיצד מכניסים יותר כסף? בזה אני עוסק די הרבה בבלוג שלי. כתבתי על כך מאמרים רבים. אתם מוזמנים לקרוא ולחקור מהם הדרכים המתאימים לכם. אבל דבר ראשון, בדקו את עצמכם, נהלו תזרים מזומנים וודאו שאתם עושים כסף כבר עכשיו. אפילו אם מדובר בסכום קטן. העיקר שתהיו במצב בו אתם עושים כסף ולא מפסידים כסף. לאחר מכן, תתחילו לבדוק, ללמוד ולחקור כיצד לעשות יותר כסף.

מקווה שעזרתי, בהצלחה!

 

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
ערוצים נוספים:
[ תוכניות סוכנים, אפיליאט | כתיבה שיווקית, קופיריטינג | שיווק באינטרנט | פרסום באינטרנט | דיוור ורשימת תפוצה | עסקים אונליין | קידום אתרים | רשתות חברתיות ]

למה, למה לא?! - בלוג ההזדמנויות שבאינטרנט: רח' יוניצמן 2, תל-אביב. מיקוד:  6936024. טל. 050-5340003

להצליח באינטרנט! ואללה זה עובד!